Sesja kobieca „na życzenie”

Na specjalne życzenie proponuję niecodzienny rodzaj sesji. Wiem, że stanięcie przed obiektywem, pozowanie, dla wielu osób bywa krępujące. Dlatego zanim zaczniemy robić zdjęcia, popracujemy nad twoim dobrym samopoczuciem,otwartością i pewnością siebie. Profesjonalny fryzjer podkreśli twój wygląd odpowiednią fryzurą. Makijażystka dobierze najodpowiedniejszy dla twojej twarzy makijaż. Wszystko po to, byś mogła poczuć się niezwykle subtelnie i kobieco. Do tego niezwykła atmosfera, ulubiona muzyka, chwila rozmowy, dobra kawa czy ulubiony sok, byś miała więcej czasu na oswojenie się z miejscem, światłem, towarzyszącymi ludźmi. Myśląc o profesjonalnej sesji, nie myśl, że nie jesteś dostatecznie opalona, że najpierw musisz zgubić kilka kilogramów, wyrzeźbić właściwie swoje ciało. Nikt z nas nie jest i nigdy nie będzie idealny. Nawet supermodelki mają swoje mankamenty i słabe strony. Pamiętaj, jesteś piękna TU i TERAZ! Moje zadanie polega na tym, aby tak cię ustawić i tobą pokierować, by wydobyć to,co w tobie najcudowniejsze i wyjątkowe. Wspólnie poszukamy twoich atutów i mocnych stron. Dlatego też nie oczekuj od moich zdjęć, że będziesz na nich niepodobna do siebie,przerobiona rozmaitymi programami fotograficznymi. Pokażę ci,że prawdziwe piękno masz w sobie.

Czy trzeba być modelką?

Sesje fotograficzne przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych modelek/modeli, jaki i osób, które przed obiektywem stają po raz pierwszy. Dlaczego więc kobiety decydują się na sesję?….. Powodów jest wiele. Profesjonalne modelki chcą głównie poszerzyć swoje portfolio. Pozostałe osoby chcą często poprawić swoje samopoczucie, nabrać pewności siebie, czasem rozpocząć nowy etap swojego życia, czasem chcą zatrzymać jakąś szczególną chwilę, czasem chcę zobaczyć siebie „innymi oczami” , czasem chcą odkryć w sobie piękno, którego same nie potrafią dostrzec…. Sesja to też dla niektórych stawianie sobie wyzwania, ale przede wszystkim, to ciekawa i ekscytująca przygoda.

Jakie robimy zdjęcia?

Każda sesja, to dla mnie nowe wyzwanie, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Zawsze biorę pod uwagę oczekiwania osoby fotografowanej, jak również charakter wykonywanej sesji. Specjalizuję się głównie w subtelnych, kobiecych portretach,ale także w delikatnych zdjęciach w bieliźnie czy aktach. Robię także zdjęcia wizerunkowe.

Vouchery

Voucher na sesję fotograficzną, to świetny pomysł na wyjątkowy prezent. Elegancka koperta, a w środku …… sposób na przeżycie wspaniałej przygody. Okazji może być wiele. Urodziny, rocznica ślubu, prezent pod choinkę, na walentynki,Dzień Matki….to tylko kilka przykładów. Taki prezent może być wykorzystany w ciągu 6-ciu miesięcy od daty zakupu.

Zamów sesję

    Masz pytanie?

    Naciśnij